Krupina Tepličky

Krupina

Prevádzka Krupina Tepličky sa nachádza v okrajovej lokalite mesta Krupina. V tesnej blízkosti objektu je  v letných mesiacoch možnosť  kúpania sa na miestnom kúpalisku. Blízke okolie umožňuje   turistické  prechádzky  a výlety na bicykli.

Zariadenie poskytuje možnosť ubytovania sa v 2 apartmánoch /2+2/ s vlastným sociálnym zariadením a balkónom s možnosťou prístelky, 2 jednoposteľových izbách bez balkóna, 4 dvojposteľových izbách s balkónom s možnosťou prístelky a v 4 trojposteľových izbách s balkónom s možnosťou prístelky. Všetky izby sú bez vlastného sociálneho zariadenia,  ktoré je spoločné, umiestnené na chodbe – k dispozícii sú na každom poschodí 4 sprchy, 4 umývadlá a 4 WC.

Okrem hlavnej budovy sa v areáli nachádzajú chatky, ktoré je možné využiť na organizáciu detských letných táborov /15 chatiek so 4 lôžkami v chatke/.

Prevádzka Krupina Tepličky je vybavené vlastnou kuchyňou s moderným technologickým zariadením, kde je pre ubytovaných hostí pripravovaná celodenná strava . Stravovanie je poskytované na základe vopred zostaveného jedálneho lístka šéfkuchára. Podávanie stravy je zabezpečené v priestoroch jedálne, ktorej kapacita  je  50 osôb.

Zariadenie je vhodné na usporadúvanie pracovných porád a školení, športových podujatí, cvičenie služobných psov. Jedáleň zároveň slúži ako školiaca miestnosť  vybavená televízorom, DVD a video projektorom, HIFI vežou a internetovou sieťou. V areáli je tiež 11 kotercov pre psov.

Ubytovaným je k dispozícii posilňovňa, malé futbalové ihrisko,  možnosť posedenia na letnej terase, ako aj možnosť opekania pri ohnisku v areáli zariadenia.

 

< Späť