Smrekovec

Donovaly

Stredisko sa nachádza v športovo-turistickom centre Donovaly, ktoré patrí k najvyhľadávanejším slovenským lyžiarskym strediskám.

Donovaly ležia na rozhraní dvoch horstiev - Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Ekologicky čisté prostredie s mierne klesajúcimi lúkami ponúka výborné snehové podmienky strednej kategórii lyžiarov i začiatočníkom. Náročnejší terén predstavuje Nová hoľa (1403 m) s možnosťou využitia novej sedačkovej lanovky, kabínky a dvoma priľahlými vlekmi. Okrem výbornej lyžovačky, snowbordingu a iných zimných atrakcií si prídu na svoje i vyznávači turizmu, cykloturizmu, hubári, zberači lesných plodov, ale aj záujemci o celoročnú školu paraglajdingu. V dostupnej blízkosti sú tiež možnosti spoločenského a kultúrneho vyžitia.

V stredisku je možnosť využiť internetové wifi pripojenie.

Stredisko poskytuje ubytovanie v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách a apartmánoch pre 56 klientov. V dobe rodinných rekreácií sa prístelkami zvýši kapacita až na 105 lôžok. Všetky izby (väčšina má balkón) sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV - prijímačom s vlastným video-okruhom (príjem satelitných programov) , rádiobudíkom a telefónom. V apartmánoch aj izbách je k dispozícii chladnička a minibar. Výborná kuchyňa a reštaurácia podáva celodennú stravu aj s možnosťou prípravy jedál "á la carte".

Svojim hosťom stredisko poskytuje vodoliečebné procedúry, klasické masáže, suchú saunu s bazénikom, solárium a fitnes, kozmetické masáže, či pedikúru. Hostia majú možnosť využívať novo vybudované wellness centrum, v ktorom je malý bazén s protiprúdom a chrličom vody, vírivka, parná sauna a soľná inhalácia. Pre deti je k dispozícii detský kútik. Vo voľných chvíľach si hostia môžu zahrať biliard, šípky, stolný futbal a stolný tenis. Požičiavame sánky, horské bicykle, rôzne športové potreby a spoločenské hry.

Stredisko umožňuje usporiadanie školení a konferencií, buď v komornej 15-miestnej rokovacej miestnosti alebo v 60- a 80-miestnej zasadačke.

http://www.smrekovec.sk

< Späť