Inštitút pre verejnú správu

 

Základným poslaním strediska Inštitút pre verejnú správu (IVS) je odborná prí­prava zamestnancov miestnej štátnej správy, zamestnancov MV SR a podieľanie sa na odbornej príprave ďalších zamestnancov verejnej správy a volených predstaviteľov územnej samosprávy.

IVS sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Dúbravka v nádhernom prírodnom prostredí na úpätí Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty.

Vzdelávaciu činnosť stredisko realizuje prostredníctvom organizovania širokého spektra kvalifikačných kurzov, odborných seminárov, školení a tréningov. Súčasťou činnosti IVS je aj príprava domácich a zahraničných vzdelávacích projektov, ich akreditovanie, vydávanie učebných textov a metodických príručiek, či budova­nie lektorskej základne.

IVS poskytuje pre účastníkov vzdelávacích aktivít komplexné služby s možnosťou ubytovania v jedno, dvoj alebo trojlôžkových účelne zariadených izbách s vlastným sociálnym zariadením. IVS ponúka aj možnosť dlhodobého zmluvného ubytovania.

Počas Vašich podujatí vieme zabezpečiť celodenné stravovanie (raňajky, obed, večera) vo vlastnej jedálni s kapacitou 60 miest. K dispozícii je aj bufet so širokou ponukou nápojov a menších jedál a pochutín.

V prípade záujmu a voľnej kapacity Vám v našej jedálni usporiadame rôzne spoločenské podujatia podľa Vašich predstáv. Pre menšie spoločenské akcie je k dispozícii salónik s kapacitou 30 osôb.

V rámci efektívneho využitia voľných kapacít ponúkame aj pre iné inštitúcie možnosť dohodnúť prenájom celkom siedmich konferenčných miestností s kapacitou od 15 do 100 osôb na účely vzdelávania zamestnancov verejnej správy alebo uskutočnenia rôznych porád, rokovaní a konferencií, vrátane prípravy občerstvenia na objednávku. Taktiež je možné zapožičanie didaktickej techniky a učebných pomôcok ako je flipchart, dataprojektor, magnetická tabuľa a pod. Jedna z konferenčných miestností s kapacitou 36 miest je vybavená tlmočníckym zariadením.

Pre využitie voľného času stredisko ponúka tenisový dvorec a posilňovňu.

Podrobnejšie informácie o činnosti a poskytovaných službách sa dozviete na web stránke: www.ivs.sk

Hlavný pohľad
Vstupná hala
Vstupná hala
Vstupná hala
Jedáleň
KOngresová sála
Salónik
Konferenčná miestnosť

< Späť