Prevádzka Guliak Štrbské Pleso

Štrbské Pleso je jedna z troch častí obce Štrba, v podhorí Vysokých Tatier. Od jari do jesene ho navštevujú milovníci vysokohorskej turistiky. Je to východiskový bod k vodopádu Skok v Mlynickej doline a Popradskému plesu. Pohodlnejších turistov lanovka vyváža pod Predné Solisko, tí zdatnejší zdolávajú Kriváň, Predné Solisko, rysy, Kôprovský štít alebo serpentíny na magistrále pod Ostervou. V zime majú návštevníci k dispozícii kvalitné zjazdovky a bežecké trate s udržiavanou lyžiarskou stopou.

Centrum účelových zariadení, prevádzka Guliak sa nachádza v bezprostrednej blízkosti jazierka nazývaného Nové Štrbské pleso.

Zariadenie poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s hygienických zariadením, s možnosťou prísteliek. Každá izba je vybavená TV príjmačom so základnou ponukou TV programov.

V objekte je k dispozícií Wifi sieť.  Hostia môžu bezplatne využívať posilovňu, zariadený detský kútik. K dispozícií je aj suchá sauna. V zariadení je k dispozícií zasadacia miestnosť vhodná na školenie a zasadania s kapacitou 40 miest.

Našim hosťom ponúkame celodenné kvalitné stravovanie. Parkovanie je bezplatné priamo pri objekte zariadenia.

Naše zariadenie je vhodné pre najnáročnejších športovcov ale aj pre seniorov a rodiny s deťmi. Ponúkame možnosť naplno využiť čas strávený vo Vysokých Tatrách vďaka prírodnému prostrediu a horskej klíme.

Centrum účelových zariadení – stredisko GULIAK Štrbské Pleso
Športová 4025/4 059 85 Štrbské Pleso
Tel. (pevná linka): +421 52 44 92 333
Mobil: +421 905 842 975
E-mail (recepcia): strbske.recepcia@cuz.sk

Riaditeľ:
Michal Kunst
Tel. (pevná linka): +421 52 446 7233
E-mail: kremenec.riaditel@cuz.sk

GPS: N 49,117057; E 20,069348

< Späť