Stredisko Smrekovec Donovaly

Stredisko sa nachádza v krásnej donovalskej prírode a poskytuje ubytovanie, gastronómiu a množstvo športových zážitkov.

Donovaly ležia na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Ekologicky čisté prostredie s mierne klesajúcimi lúkami ponúka výborné snehové podmienky strednej kategórii lyžiarov i začiatočníkom. Náročnejší terén predstavuje Nová hoľa (1403 m) s možnosťou využitia novej sedačkovej lanovky. Okrem výbornej lyžovačky, snowbordingu a iných zimných atrakcií si prídu na svoje i vyznávači turistiky, cykloturistiky a  paraglajdingu.

Stredisko Smrekovec poskytuje ubytovanie v útulných dvojlôžkových izbách a apartmánoch pre 56 hostí. Počas rekreácií sa prístelkami zvýši kapacita na 105 lôžok. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, televízorom, minibarom, telefónom a pripojením WI-FI. Tradičná kuchyňa a reštaurácia podáva celodennú stravu svojim ubytovaným hosťom.

Hostia si počas pobytu môžu užiť wellness v parnej, soľnej i fínskej saune. K dispozícií majú vírivku a relaxačný bazén s proti prúdom. Načerpať nové sily pomôžu masáže a príjemná kozmetika. Myslíme aj na najmenších, pre ktorých je pripravený detský kútik. Voľné chvíle môžu hostia tráviť hrou biliardu, stolným futbalom, tenisom i šípkami.

Stredisko Smrekovec umožňuje usporiadanie pracovných stretnutí a konferencií. K dispozícií má zasadaciu miestnosť s kapacitou pre 50-60 účastníkov, alebo menšia rokovacia miestnosť pre 15 účastníkov.

 

Kontakt:

Centrum účelových zariadení - stredisko Smrekovec Donovaly
Donovaly 100
976 39
Tel.:     +421 48 4199 860
            +421 48 4199 861
email: smrekovec.recepcia@cuz.sk
 

Riaditeľka strediska:      Ing. Martina Maštalircová          email:     smrekovec.riaditel@cuz.sk
Ekonómka strediska:      Ing. Jana Zbončáková                email:     smrekovec.ekonom@cuz.sk

< Späť