Prevádzka Maják Senec

Prevádzka sa nachádza v intraviláne mestečka Senec, vzdialeného iba 25 km od Bratislavy. Je situované v tichom prostredí východného brehu Slnečných jazier, obklopené príjemnou zeleňou. Počet slnečných dní v roku predurčuje tunajšie rekreačné stredisko pre letnú rodinnú rekreáciu.

Mierne sa zvažujúce trávnaté pláže, priemerná letná teplota vody 25°C, kvalita vody pravidelne kontrolovaná Úradom pre verejné zdravotníctvo, vodné bicykle, detské ihriská priamo pri plážach, kolotoče a luftburgy sú lákadlami, ktoré naplnia predstavy detí o krásnych prázdninách. Na svoje si prídu milovníci vodných športov, potápania, člnkovania, ale i rybolovu. V areáli sa nachádzajú volejbalové a basketbalové ihriská, vodné tobogany, neďaleko je celoročne otvorený Akvapark.

Prevádzka Maják ponúka ubytovanie v 4 izbách ( 2 pevné lôžka + 1 prístelok ) a 11 izbách ( 2 pevné lôžka + 2 prístelky ) s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. Stravovanie je zabezpečené formou plnej penzie vo vlastnej jedálni. Naši hostia môžu tiež využit služby denného baru.

Oddych Vám spríjemní letná terasa s výhľadom na areál Slnečných jazier, súkromné mólo, požičovňa ležadiel a člnov k vode. Aktívnejších rekreantov poteší fitnes centrum, tenisový kurt, nohejbalové ihrisko, stolný tenis. Samozrejmosťou je privátne parkovisko a v prípade nepriaznivého počasia je pripravená spoločenská miestnosť s TV.

Prevádzka Maják je otvorená len počas letných mesiacov od 1.7. do 31.8.

Blízkosť hlavného mesta s množstvom historických pamiatok, spoločenských a kultúrnych možností a prírodné Slnečné jazerá s vodnou plochou presahujúcou 100 ha, preslávené kvalitou vody a vybudovanými letnými atrakciami, sú garanciou nezabudnuteľnej rodinnej rekreácie.

Kontakt:

Prevádzkar:
Michal Krasňanský
Mobil: +421 905 223 027
email: majak.senec@cuz.sk

 

 

 

< Späť